Jdi na obsah Jdi na menu
 


Napište dětem na tábor

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Pozdrav

(Fabiánová Anna , 4. 8. 2018 16:10)

Ahojda zlato, tak zítra se už uvidíme. Odpoledne přijede babička Dáša a děda, tak budeš vyprávět jak jste se měli. Užijte si poslední noc. A nic si nezapomeň. Lucka tě odveze. Moc se těšíme. Pusu

Pozdrav z Hradce Králové

(Adélka a Barborka Jelínkovi, 4. 8. 2018 15:58)

Ahoj holčičky.Tak poslední večer,to asi bude nějaká rozlučka.Tak si to pořádně užijte ať máte na co vzpomínat.Těšíme se pusu babička a děda.

Pozdrav ze Lhoty

(Asterix, Obelix a spol, 4. 8. 2018 15:40)

Děkuje všem vedoucím a ostatním, kteří se o naše děti celých deset dní starali. Prima tábor jako každý rok. Mnoho pozdravů posílají Jelínkovi

Pozdrav ze Lhoty

(Adélka a Barča Jelínkovi, 4. 8. 2018 15:30)

Ahoj Barčo a Áďo,
poslední večer před vámi, tak si ho pořádně užijte. My v tom vedru pracujeme na domečku a na zahradě. Moc se na vás zítra těšíme, pusu posílá mamka a taťka

Posledni pozdrav

(Matýsek Mervart, 4. 8. 2018 15:12)

Ahoj Mato, posledni den a zitra hura domů,. Uz se na tebe tesime, ale vam se pry domu moc nechce. Ani se nedivim, podle fotek, se tam mate bajecne. Deda uz pry napousti velky bazen, tak se budete v Ronove koupat. Tady stale hnus vedro, Ondra se koupe se Zuzkou. Tak posledni vecer si co nejvic uzij a zitra se tesime. Pa tvoje rodinka

od maminky

(Nelinka Vodičková, 4. 8. 2018 15:09)

A je tu poslední den.Zítra se na tebe už moc těším.Pojedeme se spolu koupat do Mezilečí.Doufám,že přijedeš co nejdřív, protože se mi moc stýská. Pusinku mamka

Poslední pozdrav

(Tlučhořáci, 4. 8. 2018 14:59)

Ahoj děťuláci. Tak vám píšu naposledy. Zítra si už pro vás přijedu. Moc už se těšíme i když se ke mě donesla zpráva, že vám se domů vůbec nechce..Tak si tu poslední noc užite. :-) A zítra ahoj mamka

Pozdrav pro Mílu a bezva partu vedoucích

(Míla Dubnová , 4. 8. 2018 14:36)

Zdravím Mílu a všechny ostatní vedoucí, kuchaře a prostě všechny, kteří se celých 10 dní starali o naše dětičky :) moc si vážíme toho, že ve svém volném čase připravíte pro děti takový skvělý tábor, ze kterého budou mít spoustu zážitků. Přeji ať vám váš elán vydrží i na dále :) Děkujeme Stonjekovi

10. Pozdrav

(Aduš Stonjeková , 4. 8. 2018 13:43)

Ahoj Aduš, tak to uteklo a máte před sebou poslední prázdninový den :) právě jsem koukala na fotky ze včerejška, postavili jste moc hezké domečky a i Sparťan byl a hodní hasiči vás opět osvěžili :) hezky si užijte poslední den a večerní diskotéku a zítra se na Tebe moc těšíme :* posíláme pusu mamka, taťka, Tadík a babička

Pozdrav

(Patrik R, 4. 8. 2018 13:15)

Ahoj. Tady pořád vedro. Užijte si dnes Disco a pořádně zaparte. My se uvidíme ve středu. Simi zítra prijede po 10 h se standou. Těšíme se na tebe nejvíc Dasenka. Pozdravujeme všechny vedoucí i kuchařky. Pa Eva spol

Pozdrav č. 10

(Amča a Nelča , 4. 8. 2018 12:59)

Ahojda Ami a Neli, poslední táborový den je za vámi. Určitě jste si ho užily suprově, jako ostatní dny. Užijte si rozlučkovou diskotéku a krásně se vyspěte. Už se na vás zítra moc, moc těšíme. Po obědě pojedeme k babičce Hani, tak se tam pořádně vycachtáte v bazénu. Holčičky, mějte se krásně a papa zítra..pusu mamka a taťka :-*

Pozdrav

(Denis a Terezka, 4. 8. 2018 12:45)

Ahoj Denisi a Terezko. Naposledy si to užijte z kamarády a zítra se na vás moc těším. Ahoj táta

Velké tábornice

(Amálka a Nelinka , 4. 8. 2018 12:27)

Ahoj holky,Tak poslední noc před vámi a hurá domů. Dnes si to pořádně užijte hlavně na diskotéce. Moc se na vás těším a posílám velkou pusu babi Hani

Pozdrav

(Anežka Matulová, 4. 8. 2018 11:10)

Ahoj prďolo,tak posledni noc před vámi.Pořádně si ji užijte.Moc se na tebe těším,pa a pusu mamka

Pozrav

(Denis a Terezka, 4. 8. 2018 10:54)

Ahoj Deni a Tery,tak dnes Vás čeká poslední noc.Pořádně si to dnes užijte a zítra hurá domů.Už se na Vás moc těším.Jsem zvědavá na vyprávění vašich dobrodružství.Pa zítra pusu posílá mamka.

KUK

(Anežka Matulová, 4. 8. 2018 8:59)

Anežko, zítra už frčíš k babičce do Úpice, potom za týden Tě uvidím já. Našla Tě na foto, jupííííí!!! Dnes jedu s Milenkou vlakem do Hostinného, zpívá tam Zmožek. Moc se mi nechce, raději bych k vodě. Zlatíčko, měj se dnes fajnově a večer se rozlučte, parádně to roztočte až do rána!!!! Pápinko. Bab.Nová Paka

poslední pozdrav na tábor

(Matěj Boháč, 4. 8. 2018 8:28)

Ahoj Matydlo,tak dneska tě čeká poslední noc na táboře a zítra už budeme spolu. Strašně se na tebe těším až mi budeš vyprávět zážitky z tábora. Včera těch zážitků bylo hodně viď? Měli jste Sparťana,pak vás přijeli pokropit hasiči a nakonec taťka s Kájou letěli balonem. Já jdu zase do práce,tak se opatruj,užij si poslední noc a zítra se na tebe těším. Pusu posílá mamka.

Pozdrav z podkopce

(Verča P., 3. 8. 2018 21:51)

Ahoj kočko, doufáme že si užíváš táboření. Jak dopadl ten váš dnešní běh(sparťan)? Už se nemůžeme dočkat až budeš doma. Myslíme na tebe. Pusu mamka a táta.
P.S.: Nezlob vedoucí :-)

Pozdrav z Dobrušky od Matyho a Nelly

(Ondra Svoboda, 3. 8. 2018 20:10)

Ahoj Ondro, tešíme se na tebe, až tě zase uvidíme.Určitě se tam máte hezky a doufáme že se ti tam líbí:) že sis tam našel nové kamarády,že vám vaří dobře,že máte hezké počasí. Všichni tě pozdravujeme a Zuzka a Táda se na tebe moc těší!!! S pozdravem Maty a Nella ;)

Pozdrav ze Lhoty

(Adélka a Barča Jelínkovi, 3. 8. 2018 18:57)

Ahoj Aďo a Baru,
tak ještě dva dny a máte konec tábora. Včera to musela být velká zábava,zřejmě u vás probíhala nějaká pěvecká soutěž.Určitě jste zpívali krásně. Večeře byla taky luxusní s taťkou jsme vám masíčko záviděli.
Posíláme velkou pusu a už se na vás těšíme mamka a taťka


« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13

následující »